הצעה להשתתפות

מפגש היכרות עם טכניקת אלכסנדר

הזמנה להשתתפות במפגש עבודה<שם איש הקשר והארגון המוזמן>
אנו, חברי ארגון המורים הישראלי לטכניקת אלכסנדר, מעוניינים להכיר לך ולארגון אותו את/ה משרת/ת את עקרונות השיטה אותה אנחנו מלמדים.

ארגון המורים הישראלי לטכניקת אלכסנדר הנו עמותה ללא כוונת רווח, בה חברים למעלה מ 300 מורים.
שמנו לנו כמטרה לשמר ולהפיץ את טכניקת אלכסנדר, כפי שנילמדה לפני למעלה מ 100 שנים על ידי ממציאה פ.מ. אלכסנדר.

טכניקת אלכסנדר הנה אחת מהשיטות הותיקות בארץ ובעולם, אשר שואפת לשפר את איכות חיי האדם על ידי הנחלת דפוסי שימוש נאותים של האדם בעצמו (בגופו ובנפשו). לימוד הטכניקה מעניק לתלמידים יכולות עמידה אופטימליות בדרישות סביבת החיים והעבודה, משפר את הבריאות ומונע סבל ונזקים לגוף לאורך זמן.
הלימוד מתרחש במפגשים פרטניים בין תלמיד למורה ובתרגול עצמי של התלמיד, בעיקר תוך כדי הפעילות היומיומית השיגרתית שלו.

בימינו, אנו חשופים לערב רב של פרסומים על שיטות ורעיונות המציעים, לכאורה, את אותם הדברים שאנו מציעים, לכן החלטנו לאפשר לחברים בארגונים כשלכם, להתנסות בעצמם, ללא עלות,  בשיעורים מעשיים עם מורים מוסמכים, בעלי ניסיון ואהבה למקצוע. אנו מזמינים אותך למפגש אחד או יותר, באווירה רגועה ובאיזור נגיש לכולם, בין החברים בארגונך, שמעוניינים בכך, לבין מורים, חברי הארגון שלנו, שישמחו לבוא ולתת מזמנם ומניסיונם למספר הרב ביותר של חברים בארגונך במסגרת הזמן שתקבע.
במסגרת המפגש תינתן הרצאה על טכניקת אלכסנדר בהדגשה על הזוית הרלוונטית לכם, ומורים יעבדו עם כל משתתף בנפרד, על מנת לאפשר לו לחוות בפועל את הטכניקה, מצב של העדר מתח תוך כדי פעילות ומנוחה.
אנו תקווה שהחוויה האישית, שחברים בשני הארגונים יחוו במפגש כזה, תפתח את הדלת לשיתוף פעולה פורה ולאורך זמן, הן ברמה האישית והן ברמת שני הארגונים.
על מנת, שנוכל להתארגן לקראת סדנא שכזו נחוצים נכונות לשיתוף פעולה, נתונים ועבודה רבה. מאחר ועלינו להתכונן למספר רב של ארועים, השאלון הבא יסייע לכם ולנו לרכז את המידע באמצעותו נקדם את תכנון המיזם.

לחץ על הקישור או במידה והקישור לא מגיב, העתק את הקישור לשורת ההפעלה בדפדפן:
https://spreadsheets.google.com/viewform?formkey=dHV5d1Vpbl9fR051d2JQLTVPQVY2bFE6MQ

אנדרי פרי,
בשם ועד ארגון המורים הישראלי לטכניקת אלכסנדר
Comments